Navštivte náš eshop
cz gb

O nás

Naše firma působí na českém trhu již od roku 1992 a za dobu své existence si získala významné postavení především díky své serióznosti, spolehlivosti a trvale vysoké kvalitě dovážených výrobků. Dnes patříme mezi nejvýznamnější dovozce rybích konzerv, instantních nudlových polévek a instantních smažených nudlí. Máme svoje vlastní zastoupení v thajském Bangkoku, který je také hlavním těžištěm našich dovozů. Díky tomuto vlastnímu zastoupení jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků, jako jsou například dodávky nadružených kontejnerů různých druhů zboží, speciální balení dle přání zákazníka, atd. Naše výrobky dovážíme dále z Indonésie, Filipín, Vietnamu, Polska, Islandu, Maroka i některých dalších zemí.

Nejširší část našeho sortimentu tvoří konzervované ryby a mořské produkty, kterých máme v nabídce více než 50 druhů a dovážíme je pod chráněnými obchodní značkami FIVE STAR a ASIANA, které si díky své trvalé kvalitě a příznivé ceně získaly velkou oblibu mezi zákazníky.

Další neméně významnou součástí našeho sortimentu jsou instantní nudlové polévky a instantní smažené nudle, které dovážíme pod chráněnými obchodními značkami YUM YUM a INDOMIE. U těchto značek jsme výhradním distributorem pro Českou republiku a Slovensko.

Řadu výrobků dodávame rovněž ve vlastních značkách obchodních řetězců.